Papier Ksero 360 EVERYDAY A4 80g/m2 Zobacz większe

Papier ksero a4/80g 360 everyday

IP1050

Nowy produkt

MM

16,90 zł brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Historia cen produktu

PAPIER KSERO A4/80G 360 EVERYDAY

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do listy życzeń

Cechy produktu

FormatA4
Gramatura80g

Więcej informacji

Papier Ksero 360 EVERYDAY Klasy C to dobrej jakości papier do codziennego użytkowania. Przeznaczony jest do wysokonakładowych kopiarek i drukarek. Zapewnia bezawaryjne drukowanie przy dużych prędkościach. Natomiast technologia ColorLok gwarantuje błyskawiczne wysychanie druku i zapewnia doskonałe odwzorowanie szczegółów oraz pogłębienie odcieni czerni. Papier przeznaczony szczególnie do kopiarek oraz drukarek laserowych i atramentowych do wszechstronnego zastosowania. Idealny do użytku domowego jak i do biura.

Papier do drukowania dużej liczby wydruków. Pakowany jest w ekologiczne, niezawierające plastiku opakowanie. Optymalna sztywność papieru zapewnia niezawodne działanie drukarki. Papier nadaje się do biało-czarnych wydruków i ma optymalny kontrast przyjazny dla oczu. 

Certyfikat FSC oznacza, że produkt został wytworzony z drewna pochodzącego z lasów spełniających Zasady Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej, które zostały wypracowane przez międzynarodową organizację Forest Stewardship Council.

Ecolabel to symbol ekologiczny przyznawany produktom najbardziej przyjaznym środowisku, spełniającym wymagania jakościowe określone przez Komisję Europejską oraz potwierdzający realizację wybranych celów zrównoważonego rozwoju przez producenta.

ColorLok to unikalna technologia zapewniająca głębsze czernie, Intensywniejsze kolory i szybsze wysychanie tuszu w druku atramentowym.

Ekologiczne opakowanie papierów 360 jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę redukowania wpływu na środowisko w decyzjach zakupowych konsumentów. Podczas gdy przeciętne opakowanie ryzy papieru zawiera około 15% polietylenu, opakowanie 360 nie zawiera plastiku, jest znacznie łatwiejsze w recyklingu oraz biodegradowalne.Papier Ksero360 EVERYDAY:
- format papieru: A4
- gramatura: 80g/m2
- białość: CIE 146
- klasa papieru: C
- Technologia Colorlok
- EU Ecolable 
- Certyfikat FSC mieszany
- jednostka sprzedaży: 1 ryza (500 ark.)

PRZEZNACZENIE :

  • Broszurki
  • Wykresy
  • Kserokopie
  • Korespondencja
  • Szkice
  • Raporty
  • Materiały promocyjne i wkładki
  • Notatki służbowe
  • Instrukcje obsługi
  • Komunikacja zewnętrzna

20 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Śledź nas na Facebooku