Organizacja i archiwizacja dokumentów biurowych

Jest 235 produktów.

Uporządkuj swój biznes z naszymi świetnymi materiałami biurowymi. Z Kapitanem Biuro organizacja i archiwizacja dokumentów jest szybka, łatwa i przyjemna. Polecamy Ci nasze segregatory, koszulki i ofertówki, skoroszyty i wąsy, teczki, deski oraz półki, dzięki którym zaprowadzisz porządek w swoim biurze.

Systemy przechowywania dokumentacji

Najpopularniejszym rozwiązaniem do archiwizacji dokumentów są zdecydowanie segregatory dźwigniowe w formacie A4. U nas zakupisz je w dowolnym kolorze, w atrakcyjnej, niskiej cenie. Warto dokupić do nich zestawy koszulek, które oferujemy w różnych ilościach. Do mniejszej ilości dokumentów proponujemy wąsy i skoroszyty: twarde, miękkie, zawieszane.

Organizacja pracy bieżącej

Zadbaj o swoje miejsce pracy - zakup zestaw półek na dokumenty. Dzięki nim uporządkujesz bieżące dokumenty, które potrzebujesz posiadać na wyciągnięcie ręki. Na pewno na co dzień musisz je przenosić, do czego warto posiadać tekturowe teczki, a także pisać w miejscach, w których nie ma stolików. W tym wypadku miej pod ręką deskę z klipem.

 • Segregatory

  Są chyba najpopularniejszym rozwiązaniem do przechowywania wszelkiego rodzaju dokumentacji. Segregatory to organizacja i archiwizacja w najlepszym wydaniu. Materiały te wspomogą gromadzenie przez Ciebie dokumentów w jednym miejscu, by zminimalizować ryzyko ich zagubienia. Możesz grupować papiery tematycznie lub według dat wystawienia.

  Segregator dźwigniowy

  Dostępny jest u nas w dużej ilości kolorów, po to, byś mógł wybrać swój ulubiony lub taki, który wyróżni się na tle innych. Nadaje się on do użytku biurowego i posiada opatentowany mechanizm zamykania. Dzięki otworowi na palec na jego grzbiecie, nie będziesz mieć problemu, by ściągnąć go z półki. Z nim przechowywanie dokumentów jest proste i przyjemne.

  Do wyboru, do koloru

  Organizacja pracy nie była nigdy tak przyjemna. Możesz bowiem wybierać między wieloma wersjami kolorystycznymi produktów. Urozmaicisz w ten sposób swoją pracę, a także dodasz trochę koloru do swojego biura. Wybieraj pastelowe oraz wzorzyste okładki, a już na pewno nie pomylisz ze sobą dwóch podobnych egzemplarzy.

 • Koszulki i ofertówki

  Posiadamy wszystko, bez czego prawdziwe biuro nie może się obejść. Zapoznaj się z naszym asortymentem, wśród której odnajdziesz ekonomiczne koszulki i ofertówki. Niezbędne na co dzień w pracy materiały powinny odznaczać się wyjątkową trwałością. Właśnie takie są prezentowane przez nas artykuły. Znajdziesz dużą ilość rodzajów tych materiałów. Groszkowe, krystaliczne w rozmiarach A3 i A4. Niektóre z nich sprzedajemy także z wygodnymi dyspenserami, które ułatwią wyjmowanie kolejnych sztuk.

  Zastosowanie

  Podstawowy materiał biurowy, który ochroni Twoje dokumenty przed zniszczeniem czy zakurzeniem. Za pomocą koszulek wepniesz dokumenty do każdego segregatora. Wykonane są z solidnej folii polipropylenowej. Posiadamy w sprzedaży ryzy, w których znajduje się 50 lub 100 sztuk. W ofertówce łatwo i bezpiecznie, bez narażenia na zabrudzenie przekażesz dokumentację swoim współpracownikom czy partnerom biznesowym. Warto posiadać najlepsze materiały w swoim biurze, które nie ulegną łatwo rozdarciu czy rozpadowi. Trwałe artykuły w atrakcyjnej cenie – to znajdziesz tylko u nas.

 • Skoroszyty, wąsy skoroszytowe
 • Teczki, deski
 • Półki na dokumenty
 • Albumy ofertowe
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 235 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 235 elementów

Śledź nas na Facebooku