Artykuły biurowe dla firm

Jest 79 produktów.

Prowadzisz biznes, w którym zatrudniasz wielu pracowników? Z całą pewnością potrzebujesz także podstawowego wyposażenia takiego, jak taśmy klejące, kleje, dziurkacze, zszywacze, spinacze, zszywki lub pinezki. Wszystkie te artykuły biurowe i papiernicze dla firm, jak i jeszcze więcej, znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu.

Pomimo tego, że zazwyczaj dąży się do większej cyfryzacji biznesu, to jednak nie uniknie się używania długopisów, nożyczek, kopert czy kartek. Właśnie dlatego stworzyliśmy nasz sklep, dzięki któremu będziesz mógł wyposażyć się i swoje przedsiębiorstwo w najbardziej podstawowe sprzęty i materiały, które potrzebne są do pracy.

Zdecyduj się na zakup naszych biurowych artykułów papierniczych dla firm, a z całą pewnością praca w Twoim przedsiębiorstwie będzie przebiegać szybciej i wygodniej.

 • Papier

  Kapitan Biuro zadba jak nikt o wyposażenie Twojego biura w najlepsze artykuły. Mamy dla Ciebie świetne materiały, bez których ani rusz. Sprawdź koniecznie nasz papier ksero, biały i kolorowy, a także komputerowy, idealny do kserowania i drukowania każdego rodzaju dokumentów.

  Do wyboru, do koloru

  Oferujemy Ci szeroki wybór papieru różnej klasy w formatach A3 i A4. Posiadamy dobrej jakości produkty o zróżnicowanej gramaturze i stopniu białości. Wśród asortymentu odnajdziesz materiały zarówno do użytku domowego, jak i przeznaczone do wydruków wymagających wyjątkowej estetyki. W sprzedaży posiadamy pojedyncze ryzy, jak i większe zestawy, białe i kolorowe.

  Materiały firmowe

  Polecamy Ci nasze artykuły przeznaczone do profesjonalnych wydruków, od których wymagasz dokładnego odwzorowania szczegółów. Dzięki zwiększonej gramaturze i gładkiej, satynowej powłoce wywrzesz pozytywne wrażenie na Twoich klientach. U nas zakupisz również niezwykle trwałe arkusze komputerowe do drukarek igłowych, choć mniej popularne niż dawniej, nadal posiadające grono stałych użytkowników.

 • Organizacja i archiwizacja

  Uporządkuj swój biznes z naszymi świetnymi materiałami biurowymi. Z Kapitanem Biuro organizacja i archiwizacja dokumentów jest szybka, łatwa i przyjemna. Polecamy Ci nasze segregatory, koszulki i ofertówki, skoroszyty i wąsy, teczki, deski oraz półki, dzięki którym zaprowadzisz porządek w swoim biurze.

  Systemy przechowywania dokumentacji

  Najpopularniejszym rozwiązaniem do archiwizacji dokumentów są zdecydowanie segregatory dźwigniowe w formacie A4. U nas zakupisz je w dowolnym kolorze, w atrakcyjnej, niskiej cenie. Warto dokupić do nich zestawy koszulek, które oferujemy w różnych ilościach. Do mniejszej ilości dokumentów proponujemy wąsy i skoroszyty: twarde, miękkie, zawieszane.

  Organizacja pracy bieżącej

  Zadbaj o swoje miejsce pracy - zakup zestaw półek na dokumenty. Dzięki nim uporządkujesz bieżące dokumenty, które potrzebujesz posiadać na wyciągnięcie ręki. Na pewno na co dzień musisz je przenosić, do czego warto posiadać tekturowe teczki, a także pisać w miejscach, w których nie ma stolików. W tym wypadku miej pod ręką deskę z klipem.

 • Dziurkacze, zszywacze
 • Spinacze, zszywki, pinezki
 • Taśmy klejące, kleje
 • Kostki biurowe, karteczki
 • Linijki, cyrkle, nożyczki
 • Flipcharty, tablice
 • Koperty
 • Rolki kasowe
 • Baterie
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 79 elementów

Śledź nas na Facebooku