Papier

Jest 79 produktów.

Kapitan Biuro zadba jak nikt o wyposażenie Twojego biura w najlepsze artykuły. Mamy dla Ciebie świetne materiały, bez których ani rusz. Sprawdź koniecznie nasz papier ksero, biały i kolorowy, a także komputerowy, idealny do kserowania i drukowania każdego rodzaju dokumentów.

Do wyboru, do koloru

Oferujemy Ci szeroki wybór papieru różnej klasy w formatach A3 i A4. Posiadamy dobrej jakości produkty o zróżnicowanej gramaturze i stopniu białości. Wśród asortymentu odnajdziesz materiały zarówno do użytku domowego, jak i przeznaczone do wydruków wymagających wyjątkowej estetyki. W sprzedaży posiadamy pojedyncze ryzy, jak i większe zestawy, białe i kolorowe.

Materiały firmowe

Polecamy Ci nasze artykuły przeznaczone do profesjonalnych wydruków, od których wymagasz dokładnego odwzorowania szczegółów. Dzięki zwiększonej gramaturze i gładkiej, satynowej powłoce wywrzesz pozytywne wrażenie na Twoich klientach. U nas zakupisz również niezwykle trwałe arkusze komputerowe do drukarek igłowych, choć mniej popularne niż dawniej, nadal posiadające grono stałych użytkowników.

 • Papier ksero uniwersalny

  Warto zaopatrzyć się zawczasu w jego spory zapas. Uniwersalny papier ksero przydaje się nie tylko w biurach, szkołach, ale również w domu. Warto posiadać zawsze ryzę dobrej jakości papieru, by w razie potrzeby skserowania lub wydrukowania czegoś nie okazało się, że nie mamy na czym.

  Wszechstronne zastosowanie

  Tym, co wyróżnia ten rodzaj papieru, to jego szerokie zastosowanie. Jest świetnym materiałem do druku laserowego i atramentowego. Posiadamy w asortymencie również produkty o podwyższonej białości, na których kolory są wyraźniejsze i pełniejsze oraz o większej sztywności, co minimalizuje ryzyko zacięć. Nasze produkty nadają się do wysokonakładowych drukarek, nawet tych osiągających wysokie prędkości.

  Klasa A

  Posiadamy w sprzedaży również bardziej luksusowy asortyment, przeznaczony do specjalistycznych wydruków, przy których liczy się wyjątkowa estetyka. Gładka i wybielona powierzchnia powoduje intensyfikację nasycenia barw, a podwyższona gramatura i gruba struktura bezawaryjne drukowanie bez zacięć.

 • Zwiększone gramatury papieru
 • Papier ksero kolorowy

  Masz dość szarości życia? Dodaj mu barw! Oferujemy Ci wysoko jakościowy papier ksero kolorowy w ryzach od znanych producentów. Zapewniamy Ci szeroki wybór odcieni, również delikatnych pastelowych. Zwróć uwagę na siebie niebanalnym wyglądem wydruków. Nasze produkty są ekologiczne i spełniają wymogi ochrony środowiska.

  Uniwersalne zastosowanie

  Arkusze papieru ksero kolorowego mają wiele zastosowań w biurach czy kancelariach. Możesz na nich drukować zarówno w drukarkach laserowych, jak i atramentowych czy też wykorzystać jako materiał do pracy kreatywnej. Na pewno posłużą Ci nie raz przy tworzeniu druków zaproszeń, ulotek, korespondencji. Wysoka jakość materiału i optymalna gramatura zapewniają doskonałe wydruki. Gwarantowane jest również zachowanie barwy, która nie wyblaknie. Użycie takiego rodzaju arkuszy może również pomóc Ci w segregacji dokumentów. Wystarczy na jeden rodzaj dokumentacji przeznaczyć jeden określony odcień. Dla niezdecydowanych posiadamy ryzy z arkuszami w kilku barwach. Rozmiar dostępnych arkuszy: A4.

 • Papier KSERO KOLOROWY mix
 • Papier komputerowy i inny
 • Papier ozdobny i wizytówkowy
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 79 elementów

Śledź nas na Facebooku