Marker pc-5m komplet 8szt soft colors uni posca

UN0015

Nowy produkt

Ozdabiaj, rysuj, pisz, oznaczaj, koloruj, maluj.

Więcej szczegółów

84,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Cechy produktu

Kod producentaPC-5M, UNPC5MSOFT/8C

Więcej informacji

Markery POSCA ze średnią końcówką są odpowiednie dla artystów i profesjonalistów, w tym architektów, twórców rękodzieła np. scrapbookingu i tworzenia kartek okolicznościowych, miłośników urządzania domu, surferów i deskorolarzy oraz dla dzieci.

Marker PC-5M jest najbardziej uniwesalnym produktem z gamy POSCA. Precyzyjna kreska oraz doskonałe pokrycie kolorem sprawiły, że chętnie wybierany jest przez profesjonalitów i amatorów. Dzięki markerom POSCA można samodzielnie zaprojektować koszulkę czy czapkę z daszkiem - wystarczy zaprasować materiał i wymyślony wzór będzie trwały. 

Zestaw zawierający akrylowe kolorowe markery POSCA, które są niezawodnym towarzyszem kreatywnych umysłów. Wysokiej jakości atrament pigmentowy na bazie wody jest nieprzezroczysty, matowy, intensywny i odporny na światło i nadaje się do prawie każdej powierzchni. Średnia końcówka kulowa PC-5M (1,8-2,5 mm) tworzy czyste i precyzyjne linie i jest idealna do barwienia małych i średnich powierzchni.

  • Akrylowy marker na bazie wody
  • Nadaje się m.in. do drewna, tekstyliów, tektury, metalu, szkła, kamienia, plastiku, ceramiki, styropianu
  • Kryjące, matowe, światłotrwałe i kryjące
  • Szybkoschnąca
  • Tusz: wodny, kryjący, nieblaknący, nierozmazujący, bezzapachowy
  • Końcówka: zaokrąglona, 
  • Grubość linii pisania: 1,8 - 2,5mm
  • Symbol: PC-5M 
  • Kod EAN: 4902778249215
  • Zastosowanie: plakaty, ogłoszenia,szkice, wykresy do wszystkich rodzajów papieru.
Sposób użycia:
Mocno potrząsnąć z nasadzoną skuwką następnie przycisnąć końcówkę do papieru tak długo aż końcówka nasączy się tuszem. najlepiej spróbowac na papierze przed właściwym zastosowaniem.

Uwaga:
Aby zapobiec wysychaniu po każdym użyciu markera należy nakładać (nasadzać) skuwkę na końcówkę.

ZASTOSOWANIE:

TEKSTYLIA
Farby POSCA można stosować na wszelkiego rodzaju tkaninach bawełnianych: dżerseju, płótnie, jucie oraz tkaninach powlekanych, a także na tkaninach lnianych, poliestrowych oraz z wiskozy i jedwabiu.  UTRWALENIE Przeprasuj tkaninę na lewej stronie, nie używając pary.


DREWNO
Surowe i wykończone drewno, bambus, a nawet korek to, w połączeniu z produktami POSCA, najwięksi sprzymierzeńcy kreatywności.  UTRWALENIE Warto zabezpieczyć warstwą werniksu w sprayu.

SZKŁO
Markerów POSCA można używać na szkle przezroczystym, nieprzezroczystym, barwionym oraz na lustrach. Farbę można zmyć za pomocą wilgotnej ściereczki lub za pomocą płynu do mycia szyb.  UTRWALENIE Wypiecz szkło w piekarniku w 160OC przez 45 minut i zabezpiecz warstwą werniksu.

TWORZYWA SZTUCZNE
Plastik, żywica, winyl, PVC, lateks, rhodoid, pleksiglas, polistyren, pianka polietylenowa, pianka poliuretanowa... To nie wszystko... Farby POSCA doskonale przylegają również do lateksu.  UTRWALENIE Na winylu i PVC za pomocą żelazka przeciągniętego przez szmatkę. Dodatkowo warto zabezpieczyć powierzchnię  warstwą werniksu.

PAPIER/TEKTURA
Markery POSCA doskonale nadają się do rysowania na wszelkich typach papieru: papierze rysunkowym, kalce kreślarskiej, bibule gładkiej i marszczonej, papierze powlekanym o błyszczącym i satynowym wykończeniu, papierze foto oraz tekturze litej i falistej. UTRWALENIE Warto zabezpieczyć warstwą werniksu w sprayu.

METAL
Farby POSCA idealnie piszą i malują na aluminium, żelazie czy stali powlekanej.  UTRWALENIE Warto zabezpieczyć 2-3 warstwami werniksu w sprayu.

INNE
Przy użyciu markerów POSCA pomalujesz również: skórę, zamsz, a nawet świece czy pisanki. UTRWALENIE W zależności od rodzaju podłoża; warto zabezpieczyć warstwami werniksu.Opinie

Napisz opinię

MARKER PC-5M KOMPLET 8SZT SOFT COLORS UNI POSCA

MARKER PC-5M KOMPLET 8SZT SOFT COLORS UNI POSCA

Ozdabiaj, rysuj, pisz, oznaczaj, koloruj, maluj.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Śledź nas na Facebooku