Filtr produktów

Segregatory

Jest 249 produktów.

Są chyba najpopularniejszym rozwiązaniem do przechowywania wszelkiego rodzaju dokumentacji. Segregatory to organizacja i archiwizacja w najlepszym wydaniu. Materiały te wspomogą gromadzenie przez Ciebie dokumentów w jednym miejscu, by zminimalizować ryzyko ich zagubienia. Możesz grupować papiery tematycznie lub według dat wystawienia.

Segregator dźwigniowy

Dostępny jest u nas w dużej ilości kolorów, po to, byś mógł wybrać swój ulubiony lub taki, który wyróżni się na tle innych. Nadaje się on do użytku biurowego i posiada opatentowany mechanizm zamykania. Dzięki otworowi na palec na jego grzbiecie, nie będziesz mieć problemu, by ściągnąć go z półki. Z nim przechowywanie dokumentów jest proste i przyjemne.

Do wyboru, do koloru

Organizacja pracy nie była nigdy tak przyjemna. Możesz bowiem wybierać między wieloma wersjami kolorystycznymi produktów. Urozmaicisz w ten sposób swoją pracę, a także dodasz trochę koloru do swojego biura. Wybieraj pastelowe oraz wzorzyste okładki, a już na pewno nie pomylisz ze sobą dwóch podobnych egzemplarzy.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 249 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 249 elementów

Śledź nas na Facebooku